Hurtownia KRYSTYNA - Centrum Łazienek

Projektowanie

Jak urządzić łazienkę? Nasz projektant do Państwa dyspozycji …
Polecamy profesjonalną pomoc w funkcjonalnym i ciekawym zaaranżowaniu tego niezmiernie ważnego w życiu codziennym pomieszczenia. Często przy tworzeniu tak niewielkich pomieszczeń jakimi są zazwyczaj łazienki potrzeba dużych kompromisów i ustalenia priorytetów projektowych, dlatego pomoc specjalisty – projektanta okazuje się często niezbędna.

"Każdy Klient jest dla nas niezmiernie ważny, wsłuchujemy się w jego potrzeby, poznajemy wymagania i oczekiwania, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas pasja tworzenia i pełen profesjonalizm"

Aby rozpocząć proces tworzenia wizualizacji należy dostarczyć pełne obmiary pomieszczenia. Kolejnym ważnym krokiem jest omówienie wytycznych dotyczących funkcji projektowanego wnętrza, przyzwyczajeń i upodobań klienta, preferencji stylistycznych i kolorystycznych. W oparciu o te informacje tworzymy wizualizację. Za pomocą rzutów w formacie jpg klient otrzymuje pełen obraz projektowanego pomieszczenia, jego wewnętrzną strukturę, rozmieszczenie elementów wyposażenia i oświetlenia oraz sposób ułożenia okładzin na ścianach i podłodze. Na podstawie zatwierdzonej koncepcji klient otrzymuje wydruk wizualizacji oraz zestawienie materiałów, które pozwoli na wykonanie pełnego kosztorysu i dokonanie zakupu asortymentu.

Wszelkie szczegóły formalne dostępne w formularzu "Umowa wizualizacji" dostępna tutaj w formie pdf.

Galeria naszych wybranych projektów

 (Centrum Łazienek)