Hurtownia KRYSTYNA - Centrum Łazienek

Historia firmy...

Firma Hurtownia KRYSTYNA powstała w 1989 roku. Pierwszą siedzibą firmy był garaż budynku mieszkalnego o powierzchni 20 metrów kwadratowych. W tamtych czasach dostępność towaru na rynku i wybór płytek ceramicznych były bardzo ograniczone tak, więc asortyment oferowany przez Hurtownie obejmował 3 serie płytek ściennych i 2 podłogowych.

W początkach działalności personel stanowiła jedna osoba o wszechstronnych umiejetnościach, załozycielka firmy Krystyna Trala - zajmowała sie zaopatrzeniem, sprzedazą, promocją, rozładunkiem towaru oraz ksiegowością. Z czasem pojawili się pierwsi pracownicy a garaż nie był w stanie pomieścić rozwijającej się firmy. Nową siedzibą stały się w połowie lat 90-tych obiekty przy ulicy Partyzantów 12 w Chrzanowie gdzie do dzisiaj mieści się centrala firmy, magazyn główny oraz salon firmowy o powierzchni ok. 1200 metrów kwadratowych. Kolejno powstawaly salony firmowe w Jaworznie, Sosnowcu i Tychach, rozwijano takze import z Wloch, Hiszpanii, Niemiec, Chin oraz dystrybucje hurtową.

Kilkanaście lat konsekwentnej pracy, profesjonalne podejście do handlu oraz tzw. "wyczucie rynku" zaowocowało korzystnym dla firmy bilansem - ugruntowana pozycja w branży płytek ceramicznych, współpraca z najważniejszymi producentami zarówno w Polsce jak i za granicą, olbrzymi asortyment obejmujący kompleksowe wyposażenie łazienek, dobrze rozwinięte zaplecze logistyczne z wlasną flotą transportową, nowoczesne narzędzia i metody zarządzania przedsiębiorstwem, lojalni pracownicy i uznanie wśród klientów.

Aktualnie oferujemy specjalne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych, wykonawców, firm remontowo-budowlanych, inwestorów i projektantów wnętrz. W naszych salonach prowadzimy sprzedaż detaliczną.