Hurtownia KRYSTYNA - Centrum Łazienek

Kontakt

Hurtownia "KRYSTYNA" - Trala Krystyna

32-500 Chrzanów, ul. Partyzantów 12
NIP 628-000-33-49, REGON 271586636
e-mail: biuro@centrumlazienek.pl

Konto bankowe:

ALIOR BANK S.A. ODDZIAŁ W KRAKOWIE
38 2490 0005 0000 4530 3360 4854

Dane nawigacji satelitarnej GPS:

N = 50°08'36,8''
E = 19°23'33,6''

Kontakt ogólny

Centrala

tel. 32 623 27 00
fax. 32 623 13 53
e-mail: biuro@centrumlazienek.pl

Dział Projektowania
tel. 32 623 27 00, wew. 6
e-mail: projekty@centrumlazienek.pl

Dział reklamacji
e-mail: reklamacje@centrumlazienek.pl

Dział Księgowości
tel. 32 623 27 00, wew. 4
tel. 32 623 13 54
e-mail: ksiegowosc@centrumlazienek.pl

Dział Kadr i Administracji
tel. 32 623 27 00, wew. 4
e-mail: kadry@centrumlazienek.pl

Magazyny
tel. 32 623 27 00 wew. 5

Dział hurtowy

Anna Zajger
(Zastępca Dyrektora ds. handlu)
tel. 32 623 41 19, gsm. 607 599 893
e-mail: Anna.Zajger@centrumlazienek.pl

Dariusz Palka
(Specjalista ds. logistyki i sprzedaży)
tel. 32 624 10 90, 32 624 10 91
e-mail: Dariusz.Palka@centrumlazienek.pl

Małgorzata Fudała
(Doradca Klienta Hurtowego)
tel. 32 624 10 90, 32 624 10 91
e-mail. Malgorzata.Fudala@centrumlazienek.pl

Elżbieta Żmudka
(Doradca Klienta Hurtowego)
tel. 32 624 10 90, 32 624 10 91
e-mail: Elzbieta.Zmudka@centrumlazienek.pl

Iwona Szafran
(Przedstawiciel Handlowy)
gsm. 603 727 828
e-mail: Iwona.Szafran@centrumlazienek.pl

Magdalena Kaliś
(Przedstawiciel Handlowy)
gsm. 663 444 006
e-mail. Magdalena.Kalis@centrumlazienek.pl

Leszek Pilus
(Przedstawiciel Handlowy)
gsm. 697 777 095
e-mail: Leszek.Pilus@centrumlazienek.pl

Salon Chrzanów

Chrzanów, ul. Partyzantów 12
tel. 32 623 27 00
e-mail: chrzanow@centrumlazienek.pl
Salon czynny: pn.-pt. 8:00 - 18:00, so. 8:00 - 14:00

Arkadiusz Martyka
(Kierownik Salonu Chrzanów)
tel. 32 623 27 00, wew. 1 gsm. 0605 030 822
e-mail: Arkadiusz.Martyka@centrumlazienek.pl

Magdalena Sajda
(Doradca Klienta Detalicznego - Projektant
tel. 32 623 27 00, wew. 3
e-mail: Magdalena.Sajda@centrumlazienek.pl

Krystyna Kondek
(Doradca Klienta Detalicznego)
tel. 32 623 27 00, wew. 1
e-mail: Krystyna.Kondek@centrumlazienek.pl 

Dominik Jaworek
(Doradca Klienta Detalicznego)
tel. 32 623 27 00, wew. 1
e-mail: Dominik.Jaworek@centrumlazienek.pl

Katarzyna Polasiak
(Doradca Klienta Detalicznego)
tel. 32 623 27 00, wew. 1
e-mail: Katarzyna.Polasiak@centrumlazienek.pl 

Magdalena Jaworska
(Doradca Klienta Detalicznego)
tel. 32 623 27 00, wew. 1
e-mail: Magdalena.Jaworska@centrumlazienek.pl