Hurtownia KRYSTYNA - Centrum Łazienek

Kolekcja Yoshioka/Purio z nagrodą Top Builder!

Inspirowana stylistyką Kraju Kwitnącej Wiśni, łączy w sobie niezwykłą kontrastowość – japońską prostotę z nasyconą kolorystyką. To właśnie dlatego Kapituła Konkursu TopBuilder przyznała kolekcji Yoshioka/Purio Grupy Paradyż wyróżnienie w kategorii „Produkty, usługi i IT dla budownictwa”. Nagrodę w V edycji konkursu odebrała autorka kolekcji, Dorota Filipczak-Brzychcy, Menedżer Produktu w Grupie Paradyż.

 (Centrum Łazienek)

W nowym formacie

Yoshioka/Purio to jedna z nowości produktowych 2012 roku, w marce Paradyż, produkowana w formacie 20x60 cm. Kolekcja skierowana jest do tych, którzy nie boją się niebanalnych rozwiązań i poszukują pomysłu na stworzenie eleganckiego i jednocześnie pełnego energii wnętrza – mówi Dorota Filipczak-Brzychcy, Menedżer Produktu w Grupie Paradyż. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z uznaniem Kapituły Konkursu TopBuilder i z tego miejsca, w imieniu swoim i Grupy Paradyż, chciałabym jeszcze raz podziękować za przyznaną nagrodę – dodaje. Kolekcja Grupy Paradyż zdobyła nagrodę w kategorii „Produkty, usługi i IT dla budownictwa”.

TopBuilder – od 5 lat na rzecz nowoczesnego budownictwa

Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika Builder. Jego celem jest przyznanie wyróżnień dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów (w tym również IT) i rozwiązań dedykowanych branży budowlanej. Co roku, nagrodzone produkty wybierane są przez Kapitułę Konkursową, pod kierownictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza. W jej skład wchodzą również członkowie redakcji i Rada Programowa pisma Builder. Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się 17 stycznia 2013 roku, w siedzibie Business Centre Club w Warszawie. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach – Produkty, usługi i IT dla budownictwa, Projekt architektoniczny i Projekt konstrukcyjny.